Solárne panely

lacná energia zo solárnych panelov

Slnečné lúče sú nevyčerpateľným a ekologickým zdrojom energie, ktorý dokážeme vďaka neustále sa zlepšujúcej technológii úspešne využívať energiu v našich domácnostiach.

Solárne kolektory možno použiť nielen na domy, ale aj na menej prístupné budovy ako chaty, záhradné chatky, garáže a altánky, kde nie je k dispozícii klasický zdroj elektrickej energie.

4 dôvody prečo si namontovať solárne panely

Obnoviteľný zdroj energie

Využívanie nevyčerpateľnej slnečnej energie v domácnostiach je zeleným riešením, ktoré pomáha minimalizovať negatívny dopad výroby elektrickej energie z tradičných zdrojov na prírodu.

Šetrenie pri ohreve vody

Solárne panely majú primárne využitie na ohrev úžitkovej vody, čím je možné ročne ušetriť až 60 % finančných nákladov na plyn alebo elektrickú energiu používanú na ohrev vody.

Dlhá životnosť solárneho systému

Solárne panely majú významnú výhodu – dlhá životnosť, ktorá môže byť až 40 rokov. Počas celej doby ich používania neklesá výkon a udržujú si svoju efektivitu.

Rýchla Návratnosť investície

Ak sa zvolí optimálny solárny systém, doba návratnosti investície do solárnych panelov môže byť 6 až 8 rokov. Ak sa využije štátna dotácia, táto doba sa môže znížiť na 5 rokov.

virtuálna batéria

ohrev vody solárnymi panelmi

Solárne panely sa líšia od fotovoltackých panelov tým, že sú určené pre ohrev úžitkovej vody zo slnečnej energie. Ich výhodou je, že po rokoch používania neklesá ich výkon a udržujú si vysokú efektivitu pri ohreve vody. Životnosť solárnych panelov dosahuje približne 40 rokov. Kombináciou solárnych panelov s tepelným čerpadlom sa získava ekonomicky efektívny systém na vykurovanie domu.

MÁm zÁujem o ponuku. ako mám pOstupovať?

Máte niekoľko možností, ako sa s nami skontaktovať:

I.

Vyplňte kontaktný formulár. Po jeho odoslaní sa vám čo najskôr ozveme späť.

II.

Aj keď je obhliadka vždy nutná, na prvotný kontakt odporúčame priložiť fotky domu, či pozemku.

III.

Telefonicky na č. 0907824596, alebo na e-mailovú adresu info@energiezoslnka.sk

máte nejaké otázky?

Zanechajte nám vaše telefónne číslo a my sa vám čo najskôr ozveme.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.